23.07.18

«Євроформат» провів семінар в Італії для партнерів-забудовників

Завод «Євроформат» уже вдруге організовує поїздку до Європи для представників забудовників – партнерів компанії. Цього разу поїздка відбулася 17-20 липня 2018 року. Головною метою заходу стало відвідування нових виробничих потужностей «SICOR s.p.a.» в Італії та презентація партнерам нової продукції заводу – постачальника лебідок.

«SICOR s.p.a.» є одним з найбільших європейських виробників ліфтових лебідок. Компанію було засновано 1981 року в місті Роверето, Італія. 2013 року було запущено новий завод із загальною площею потужностей 21 000 кв. м. На сьогодні виробництво обладнане новітніми технологічними рішеннями, у тому числі в галузі автоматизації. Загальна виробнича потужність компанії складає 42 000 ліфтових лебідок на рік.

Після презентації компанії для учасників організували екскурсію на виробництво. Новий завод вразив присутніх високим рівнем автоматизації процесів. Серед іншого можна виділити цілком автоматизований склад комплектуючих, безпілотні навантажувачі, автономну лінію фарбування.

Кожна лебідка перед відправленням на склад готової продукції тестується на іспитовій установці на предмет рівня шуму, вібраційних характеристик, якості складання. Загалом в умовах 100-відсоткового навантаження перевіряється понад 20 механічних і електричних параметрів. Організація логістики дозволяє після перевірки відразу переміщати продукцію на склад, звідки близько 90% вирушає за кордон, у тому числі до України.

Організовуючи такі поїздки, «Євроформат» підтверджує, що працює з найкращими європейськими виробниками комплектуючих.

Повернутися до новин