09.08.19

Завод «Євроформат» провів щорічну зустріч з представниками монтажних організацій

Керівництво компанії розуміє, що ідеальних продуктів не буває. Особливо коли йдеться про виробничу компанію, яка має цілий штат досвідчених технічних фахівців (конструкторів, інженерів, проектантів), а відповідно, і величезні можливості для постійного розвитку – як окремого продукту, так і ринку загалом.

Для представників монтажних організацій було організовано зустріч у форматі «круглого столу», присвячену обговоренню питань поліпшення експлуатаційних характеристик ліфтового обладнання. На заході були присутні технічні фахівці компанії «Євроформат» і співробітники відділу управління якістю, що дало змогу провести зустріч у форматі діалогу й отримати відповіді на технічні питання як зовнішнім фахівцям, так і співробітникам компанії.

Можна впевнено стверджувати: ще один захід минув дуже результативно, оскільки представники заводу «Євроформат» отримали конструктивну оцінку роботи ліфтів і з фахівцями з монтажу обговорили нові шляхи удосконалення ліфтового обладнання «Євроформат». Усі пропозиції вже впроваджено в роботу – сподіваємося, що незабаром зможемо поділитися новими розробками.

Повернутися до новин