Історія

Історія компанії «Євроформат» триває вже 18 років. За ці роки ми здійснили великий стрибок у розвитку української ліфтової промисловості і продовжуємо робити свій внесок в професійне позиціонування української продукції на європейському ринку.

history_page_header_img

2002

Створено підприємство, що спеціалізувалось на металообробці. Разом з ним створений центр науково-дослідних розробок, одним із завдань якого було опрацювання можливості виробництва власних ліфтів.

2005

Зареєстровано нову назву підприємства – ТОВ «Завод Євроформат».

2006

Почався активний розвиток напряму виробництва ліфтового обладнання. Близько двох років знадобилося на підготовку конструкторської та дозвільної документації, а також на випробування тестових моделей ліфтів «Євроформат».

з 2008-го

Після успішного тестування й отримання перших замовлень запущено серійне виробництво ліфтів «Євроформат».

2009

Виграно перший державний тендер в м. Києві на заміну пасажирських ліфтів, що відпрацювали свій експлуатаційний строк.

2010

Підписані перші великі комерційні контракти з «акулами» будівельного ринку України.

2011

Компанія отримала перше масштабне державне замовлення на заміну пасажирських ліфтів, що відпрацювали свій експлуатаційний строк.

2013

Компанія впевнено вийшла на міжнародний ринок, створені представництва в Казахстані й Росії, проте ці напрями проіснували недовго. «Євроформат» визначає європейський ринок як пріоритетний і цілком спрямовує вектор розвитку на ЄС.

2015

Відкрито представництво в Польщі. Упродовж півтора року вирішувалося питання отримання європейського сертифікату якості, оскільки вимоги для сертифікації в ЄС набагато вищі за українські нормативи.

Poznań

2016

Перші ліфти, вироблені заводом «Євроформат», введені в експлуатацію в житловому комплексі м. Познань (Польща).

Augsburg

2017

Компанія презентувала свою продукцію на наймасштабнішій ліфтовій виставці в Європі «Interlift-2017». Розпочато будівництво нового заводу площею 32 150 кв.м.