Про компанію

ТОВ «Завод Євроформат» входить у групу компаній «Євроформат», яка спеціалізується на виробництві продукції з металу й наданні послуг у сфері житлового та комерційного будівництва. Основним напрямом діяльності заводу є виробництво ліфтового обладнання. Компанія надає цілий спектр послуг, пов’язаних із проектними роботами, сервісним та гарантійним обслуговуванням, заміною ліфтового обладнання.

Провідний український виробник ліфтів з виробничими потужностями в місті Києві, що експортує продукцію до країн Європи.

12 400 м²
Виробничі площі
elevator_svg_1

До структури групи компаній входить ТОВ «Завод Євроформат», виробничі потужності та центральний офіс якого розміщені в м. Києві. Європейське представництво компанії знаходиться в Польщі (м. Познань).

до
0 ліфтів
/міс
виробничі потужності
elevator_svg_2
map background

Географія
об'єктів

Розгорнути карту Згорнути карту

Перспективи
розвитку

Розширення виробничих потужностей

2017 року розпочато будівництво нового заводу «ЄВРОФОРМАТ» загальною площею 32 150 кв. м. Оновлення парку обладнання і автоматизація виробничих ліній дозволять значно збільшити обсяг продукції, що виробляється. Планове розширення виробництва за рахунок будівництва трьох нових цехів дасть змогу збільшити показник до 300 ліфтів на місяць.

На базі нового заводу готується до введення в експлуатацію ліфтова випробувальна вежа

Це серйозний крок на шляху до вдосконалення експлуатаційних характеристик ліфтів «ЄВРОФОРМАТ», що дозволить як тестувати окремі комплектуючі з поточною конструкцією ліфта, так і здійснювати випробування абсолютно нових ліфтових розробок інженерів-конструкторів заводу. Також у планах компанії – створення і отримання акредитації на власну сертифіковану лабораторію.