Про компанію

ТОВ «Завод Євроформат» входить у групу компаній «Євроформат», яка спеціалізується на виробництві продукції з металу й наданні послуг у сфері житлового та комерційного будівництва. Основним напрямом діяльності заводу є виробництво ліфтового обладнання. Компанія надає цілий спектр послуг, пов’язаних із проєктними роботами, сервісним та гарантійним обслуговуванням, заміною ліфтового обладнання.

Провідний український виробник ліфтів з виробничими потужностями в місті Києві, що експортує продукцію до країн Європи.

12 400 м²
виробничі площі
elevator_svg_1

До структури групи компаній входить ТОВ «Завод Євроформат», виробничі потужності та центральний офіс якого розміщені в м. Києві. Європейське представництво компанії знаходиться в Польщі (м. Познань).

до
0 ліфтів
/міс
виробничі потужності
elevator_svg_2
map background

Географія
об'єктів

Розгорнути карту Згорнути карту

Перспективи
розвитку

Розширення виробничих потужностей

2017 року розпочато будівництво нового заводу «ЄВРОФОРМАТ» загальною площею 32 150 кв. м. Оновлення парку обладнання і автоматизація виробничих ліній дозволять значно збільшити обсяг продукції, що виробляється. Наявні виробничі потужності дозволяють виготовляти до 300 ліфтів на місяць.

На базі нового заводу «Євроформат» функціонує єдина в Україні ліфтова випробувальна вежа

Це серйозний крок на шляху до вдосконалення експлуатаційних характеристик ліфтів «ЄВРОФОРМАТ», що дає змогу проводити випробування абсолютно нових розробок технічних спеціалістів заводу та тестувати нові комплектуючі з уже існуючою конструкцією ліфта.