Наші новини

06.05.22

«Євроформат» продовжує діяльність в умовах воєнного часу

Підтримка нашої країни зараз надзвичайно важлива, і завод «Євроформат» сьогодні працює на відновлення економіки України!

Читати далі
22.10.21

Завод «Євроформат» визнано переможцем у номінації «Виробник ліфтів – 2021»

Завод «Євроформат» стає переможцем уже 5-й рік поспіль (2017—2021 рр.) — це свідчить про високий рівень визнання продукції й довіри споживачів.

Читати далі
27.05.21

Завод «Євроформат» увійшов до складу Ради директорів КБУ

Зустріч будівельної спільноти відбулася 25 травня, були присутніми в тому числі представники Мінрегіону та народні депутати.

Читати далі
10.03.21

Запущена єдина в Україні ліфтова випробувальна вежа

На базі нового заводу «Євроформат» функціонує єдина в Україні ліфтова випробувальна вежа заввишки 40 м.

Читати далі
02.12.20

Ліфти «Євроформат» у журналі INTERIOR DESIGN in Ukraine

Ліфти «Євроформат» стали частиною одного з кращих архітектурних проєктів, представлених у журналі INTERIOR DESIGN in Ukraine. Йдеться про новий хол у БЦ «Європасаж».

Читати далі
06.10.20

Кращий виробник ліфтів 2020 року — завод «Євроформат»

За підсумками незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», завод «Євроформат» здобув перемогу в номінації «Виробник ліфтів – 2020».

Читати далі
12.12.19

"Євроформат" запустив роботу чат-ботів

З урахуванням інтенсивного розвитку технологій, зростання конкуренції і вимог до сервісу важливо постійно взаємодіяти з клієнтами. Для зручності і оперативності такої взаємодії відділом управління якості заводу «Євроформат» були розроблені паблік-акаунти Viberbot і Telegrambot для отримання зворотного зв'язку з усіх питань, що стосуються ліфтового обладнання та монтажних робіт.

Читати далі
09.08.19

Завод «Євроформат» провів щорічну зустріч з представниками монтажних організацій

8 серпня 2019 року було організовано зустріч з представниками монтажних організацій, які безпосередньо працюють з ліфтовим обладнанням компанії «Євроформат» на об'єктах.

Читати далі
16.07.19

«Євроформат» підкорює найвищі точки України

«Євроформат» – компанія, що динамічно розвивається і знаходиться в безперервному процесі досягнення нових цілей. Цього разу співробітники компанії поставили перед собою нестандартне завдання – підкорити нову висоту, Говерлу.

Читати далі
21.06.19

Поїздка на виробництво іспанської компанії Fermator

Уже третій рік поспіль компанія «Євроформат» організовує відвідини провідних виробництв Європи для представників будівельних організацій України.

Читати далі