Наші новини

22.10.21

Завод «Євроформат» визнано переможцем у номінації «Виробник ліфтів – 2021»

Завод «Євроформат» стає переможцем уже 5-й рік поспіль (2017—2021 рр.) — це свідчить про високий рівень визнання продукції й довіри споживачів.

Читати далі
27.05.21

Завод «Євроформат» увійшов до складу Ради директорів КБУ

Зустріч будівельної спільноти відбулася 25 травня, були присутніми в тому числі представники Мінрегіону та народні депутати.

Читати далі
12.12.19

"Євроформат" запустив роботу чат-ботів

З урахуванням інтенсивного розвитку технологій, зростання конкуренції і вимог до сервісу важливо постійно взаємодіяти з клієнтами. Для зручності і оперативності такої взаємодії відділом управління якості заводу «Євроформат» були розроблені паблік-акаунти Viberbot і Telegrambot для отримання зворотного зв'язку з усіх питань, що стосуються ліфтового обладнання та монтажних робіт.

Читати далі
09.08.19

Завод «Євроформат» провів щорічну зустріч з представниками монтажних організацій

8 серпня 2019 року було організовано зустріч з представниками монтажних організацій, які безпосередньо працюють з ліфтовим обладнанням компанії «Євроформат» на об'єктах.

Читати далі
16.07.19

«Євроформат» підкорює найвищі точки України

«Євроформат» – компанія, що динамічно розвивається і знаходиться в безперервному процесі досягнення нових цілей. Цього разу співробітники компанії поставили перед собою нестандартне завдання – підкорити нову висоту, Говерлу.

Читати далі
21.06.19

Поїздка на виробництво іспанської компанії Fermator

Уже третій рік поспіль компанія «Євроформат» організовує відвідини провідних виробництв Європи для представників будівельних організацій України.

Читати далі
08.08.18

«Євроформат» запустив виробництво корпусних виробів зі ступенем захисту IP65

Завод запустив у серійне виробництво електротехнічні та телекомунікаційні шафи зі ступенем захисту корпуса IP65.

Читати далі
23.07.18

«Євроформат» провів семінар в Італії для партнерів-забудовників

У липні 2018 року на базі заводу з виробництва ліфтових лебідок «SICOR» в Італії зібралися представники найбільших забудовників України.

Читати далі
27.06.18

Ліфти для шахт з заниженим приямком: унікальне рішення від «Євроформату»

Завод «Євроформат» розробив конструкцію ліфта з заниженим приямком, яка гарантує повну безпеку персоналу при обслуговуванні обладнання.

Читати далі
12.06.18

«Євроформат» презентував ліфти на виставці «Зроблено в Києві»

5 червня завод «Євроформат» став одним з промислових виробників міста Києва, що представили свою продукцію на виставці в рамках святкування Дня Києва.

Читати далі