ЖК «Либідь»

Адреса об'єкта

м. Київ, вул. Казимира Малевича, 89

Інформація по кабіні

Ліфт EF (з машинним приміщенням)

Тип кабіни — «Mont Blanc»

Оформлення кабіни — шліфована нержавіюча сталь.

Житловий комплекс «Либідь» — це сучасний монолітно-каркасний будинок, розташований у Голосіївському районі. Архітектори комплексу подбали, щоб квартири в будинку були просторими та зручними. Житловий простір у кімнатах продумано до дрібниць, зокрема передбачено панорамні вікна. ЖК створено для тих, хто цінує свій час і високу якість життя.

Дивитись інші проєкти

Київська обл., м. Вишневе, вул. Освіти, 19

Житловий комплекс "Акварелі-2" побудований за авторським архітектурним проектом, розробленим з урахування підвищених вимог до інфраструктури та побуту мешканців. Це проект комплексної забудови території, що поєднує в собі, крім передової архітектури, сучасні інженерні системи, особливу естетику, а також успішний досвід реалізації житлового кварталу "Акварелі".

м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 35

Житловий комплекс «Апельсин» — це не просто надійний і комфортний будинок. Архітектори та дизайнери доклали максимум зусиль, щоб дарувати його мешканцям яскраві емоції і гарний настрій. Кожен квадратний метр житлового комплексу ввібрав в себе тепло і турботу про майбутніх власників квартир. Сучасні технології будівництва в поєднанні з індивідуальним та мальовничим оформленням фасаду — відмінне рішення для комфортного життя.

м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16

Готель «BonApart» — комфортний і затишний готель з бездоганним сервісом в центральному районі Києва. Ідеально підходить і для ділових візитів, і для подорожей з сім'єю. Класичні інтер'єри номерів створені для комфортного відпочинку. А сучасний конференц-зал дозволяє проводити різноманітні бізнес-заходи.

м. Львів, вул. Стрийська, 29

Український католицький університет — навчальний заклад, відкритий до розвитку й експериментів, тому і нова бібліотека університету є не лише культурним і науковим центром, але й сучасним молодіжним центром, збудованим у кращих традиціях сучасної європейської архітектури.

м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 6-ж

Житловий комплекс «L-Квартал» серед інших новобудов виділяється ексклюзивним дизайном в стилі «лофт» В єдиному стилі оформлені фасад, хол, ліфти будинку, що створює єдність стилю і затишок в ЖК. «L-Квартал» — квартал успішних людей, які цінують якість і гармонію, що цілком враховано при будівництві проєкту.

м. Київ, вул. Сім’ї Прахових 58/10, вхід В

Бізнес-центр «Європасаж» поєднує високий рівень комфорту, презентабельний зовнішній вигляд, вигідне розташування в діловій частині Голосіївського району Києва і зручну транспортну розв'язку.

Київська обл., м. Вишневе, вул. Київська, 2Л

«Cherry Mall» — перший і єдиний торговий центр у м. Вишневому. П’ятирівневий мол побудований для зручного шопінгу місцевих мешканців у межах міста. У ТРЦ розміщено безліч магазинів, розважальні зони для дітей, кінотеатр і фудкорти.

м. Тернопіль, площа Героїв Євромайдану

Діловий центр — це унікальна споруда зі скляними фасадами й двома панорамними ліфтами, яка гармонійно вписується в архітектурний стиль площі Героїв Євромайдану. Крім офісних приміщень, у діловому центрі розміщено салони краси, медичні установи та магазини.

м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4Б

ПАТ «Київгаз» — це розвинена інфраструктура і високий технічний рівень обладнання газового комплексу столиці. Незважаючи на кризу, «Київгазу» вдається не лише успішно здійснювати свою господарську діяльність, але й реалізовувати нові масштабні проєкти.

Тернопільська область, м. Чортків, вул. Незалежності, 51В

Спортивно-розважальний комплекс «Магніт» — це новий сучасний комплекс, у якому є басейни і фітнес-зал, спа-центр, а також зони для сімейного відпочинку та дитячого дозвілля. Це місце, що дарує відвідувачам здоров'я, фізичний розвиток, відпочинок і просто гарний настрій.

м. Одеса, вул. Генуезька, 24-д

ЖК «Гольфстрім» — елітний багатоповерховий комплекс, розташований в одному з найбільш мальовничих і затишних районів Одеси, Аркадії. В 10 хвилинах від будинку – морське узбережжя, траса здоров'я, кращі розважальні комплекси. З вікон квартир відкривається чудовий вид на Одеську затоку.

Київська область, м. Бровари, вул. Чорновола, 2-а й вул. Київська, 243, 243-а, 245

«Лісовий квартал» виділяється серед інших житлових комплексів своїм оригінальним виконанням. Фасад будинку гарно виглядає завдяки обробці декоративною штукатуркою. Просторі холи підкреслюють атмосферу затишку. ЖК «Лісовий квартал» переміг у номінації «Кращий житловий комплекс України» в 2015 році

м. Київ, вул. Михайла Котельникова, 95

Київська міська клінічна лікарня №7 забезпечує надання планової та ургентної терапевтичної, неврологічної і ортопедо-травматологічної допомоги населенню Святошинського району міста Києва. На базі лікарні функціонує кафедра терапії та ревматології НМАПО ім. Шупика.

м. Київ, вул. Гарматна, 38

Житловий комплекс «Козацький» — сучасний цегельний будинок змінної поверховості. Піклуючись про комфорт майбутніх мешканців, архітектори комплексу продумали все до дрібниць. На території комплексу обладнані офісні приміщення, сучасний ігровий майданчик, комфортні зони відпочинку.

м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9

Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної допомоги населенню та для проведення лікувально-діагностичного процесу.

м. Київ, вул. Гайдара, 58/10

Бізнес-центр «Європасаж» — це сучасний, комфортний і функціональний бізнес-центр, представницька офісна будівля класу А. Проект бізнес-центру був розроблений провідними українськими архітекторами та дизайнерами відповідно до європейських тенденцій будівництва.

м. Львів, вул. Залізнична, 7

Житловий комплекс «Веселка» — це спільний українсько-польський проект, який реалізується за принципом «житло для комфортного життя». Сучасні планування квартир житлового комплексу та панорамні види створюють відчуття простору і забезпечують свободу для реалізації будь-яких дизайнерських рішень.

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 16

Оболонський район м. Києва є одним з найбільш промислово розвинени районів міста, що робить значний внесок у розвиток сучасної столиці України. Протягом останніх років Оболонський район займає провідні позиції за темпами соціально-економічного розвитку. В будівлі знаходяться структурні одиниці РДА.

Київська обл., м. Вишневе, вул. І. Франка, 67, вул. Молодіжна, 30, 30а

ЖК «Піонерський квартал» розроблений в стилі компактних європейських комплексів сімейного типу з власними сервісно-побутовими службами, розвиненою інфраструктурою і умовами для повноцінного та комфортного життя. Це житло західноєвропейського типу, де комфортно і молоді, і сімьям з дітьми, і людям похилого віку.